Endermologia

Lipomassage Modelowanie Sylwetki

Zadaniem zabiegów na ciało jest: Wyszczuplanie, Wygładzanie, Ujędrnianie oraz Modelowanie sylwetki.

Lipomassage LPG, to unikalna technika modelowania sylwetki przy pomocy stymulacji komórkowej. Opatentowane rolki LPG wyposażone w niezależne silniczki, z możliwością dostosowania prędkości obrotów oraz kierunku, z funkcją ciągłego lub sekwencyjnego zassania, delikatnie ugniatają skórę i nagromadzony pod nią zapas tłuszczu, stymulując proces lipolizy (uwalniania tłuszczu).

Ponieważ skóra ma skłonności do wiotczenia w wyniku starzenia się,  ciąży, szybkiej utraty wagi itd., zabieg Lipomassage stymulujący produkcję elastyny i kolagenu jest również skuteczny w ujędrnianiu skóry i modelowaniu sylwetki.

Technika zabiegowa powoduje rozluźnianie zesztywniałych miejsc.

Umożliwia bezbolesne rozciąganie i mobilizację skóry oraz ułatwia proces regeneracji mięśni w ten sposób optymalizując jego wydajność fizyczną i regenerację po intensywnym wysiłku.

Piękna i zdrowa mama

Endermologia to kompleksowy zabieg, który umożliwia osiągnięcie efektu szczuplejszego, jędrnego i gładkiego ciała w przyjemny, bezbolesny i bezinwazyjny sposób.

Endermologia skutecznie ujędrnia, redukuje cellulit i rozstępy, modeluje ciało po porodzie.

Zabiegi rozpoczynamy minimum miesiąc po zakończeniu karmienia piersią, nie wcześniej jednak niż 4 miesiące po porodzie naturalnym i 6 miesięcy po cesarskim cięciu.

Odchudzanie po ciąży nie jest łatwym procesem i wiąże się z wieloma wyrzeczeniami, ale warto podjąć wysiłek, by po jakimś czasie cieszyć się piękną sylwetką, dzięki której zostanie przywrócona wiara we własne siły.

To, że jesteś mamą, nie oznacza, że musisz zrezygnować ze wszystkich swoich przyjemności. Nie tędy droga. Zazwyczaj skupiasz sie tylko na dziecku i nie robisz nic dla siebie, a szary dzień rekompensujesz sobie podjadaniem. Zrób coś z tym, zmień to!

Szczęśliwa matka, to szczęśliwe dziecko.

Odkryj tajemnicę piękna w sercu Torunia dzięki endermologii i podaruj swojej skórze młodość. Poznaj nowy wymiar pielęgnacji, dostępny teraz również w Toruniu!

Endermologia, gabinet

Endermolift – Zagęszczenie zapobiegające starzeniu się skóry

Celem zabiegów Endermolift na twarz jest: Rozświetlenie, Wypełnienie, Ujędrnienie i Zagęszczenie skóry.
Endermolift, to nieinwazyjna technika oddziałująca na główne przyczyny starzenia się skóry i utratę jej gęstości.

LPG Lift dostarcza do powierzchni skóry mikroimpulsy, które następnie przechodzą głębiej, wywołując biologiczną reakcję fibroblastów i ponownie aktywując naturalną produkcję kolagenu i elastyny.

Endermolift poprawia krążenie żylno – limfatyczne i usuwa włókniste bariery w celu ułatwienia natlenienia tkanki. Przeznaczony jest dla skóry cienkiej, starzejącej się, wykazującej wiotczenie.

W Endermolift wykorzystana jest opatentowania Technologia LIFT. Polega ona na synergicznym działaniu dwóch klapek w komorze zabiegowej głowicy i sekwencyjnym zasysaniu skóry w celu stymulacji tkanki obwodowej.